یکشنبه, 28 مرداد 1397
شناسه خبر:607

برنامه های سفر رئیس جمهوری در استان البرز

  • انداز قلم

ریاست محترم جمهوری به همراه وزیر صنعت،معدن و تجارت صبح امروز به منظور افتتاح و رونمایی از تعدادی طرح های صنعتی وارد استان البرز شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری البرز" حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی" و " محمدرضا نعمت زاده" صبح سه شنبه پس از ورود به استان البرز با استقبال رسمی از سوی سیدحمیدطهائی استاندار البرز راهی شهرستان ساوجبلاغ شدند تا تعدادی از طرح ها و پروژه های اقتصادی را افتتاح و مورد بهره برداری قراردهند.

افتتاح فرآوری غلات با ظرفیت 400 هزار تن گلوتن ذرت، افتتاح مرکز ذخیره سازی غلات با ظرفیت 210 هزار تن از جمله پروژه هایی است که امروز  توسط ریاست محترم جمهوری و وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح خواهد شد.

مهندس نعمت زاده در ادامه پروژه های ترولید بردهای الکترونیکی، انواع قالب برش صنایع کاغذ و چاپ، مرکز تولید انواع رنگ صنعتی و ساختماتی و ترافیکی را افتتاح می کند.

وزیر صنعت،معدن و تجارت همچنین در آیین رونمایی از محصولات جدید تولید انواع یخچال و فریزر،کناکتور فشار متوسط حضور پیدا خواهد کرد.

صبح امروز دوتن از معاونان وزرا نیز تعدادی از پروژه ها را به صورت ویدئوکنفرانس افتتاح خواهند کرد.

براین اساس؛ یزدانی معاون وزیرو مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ایران پروژه تولید چمن مصنوعی را افتتتاح خواهدکرد و سپس مرکز تولید پارچه بافت شیشه ای را افتتاح می کند.

مهندس صالحی نیا معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز مرکز تولید انواع صابون را افتتاح می کند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

منشور اخلاقی بخشداری مرکزی شهرستان طالقان به شرح ذیل می باشد.

وظائف و اختيارات ذيل شرح کامل و جامعي از وظائف و ماموريت هاي بخشدار نيست بلکه به تناسب ظرفيت ها و پناسيل هاي خاص مناطق و شرايط سياسي و اجتماعي و اقليمي و اقتصادي قابل تعديل مي باشد لذا بخشي از ماموريتهاي ذيل به تناسب شرايط خاص بخش مرکزي کاشان بيان مي شود

برای دانلود اساسنامه ها، قوانین، آیین نامه ها و طرح های دهیاری ها وارد این بخش شوید.