یکشنبه, 28 مرداد 1397
شناسه خبر:608

چراغ قرمز ترافیک البرز در مسیر پروژه همت تا آزاد راه شمالی و جنوبی سبز می شود

  • انداز قلم

استاندار البرز از اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان جهت تکمیل پروژه شهید همت خبر داد و گفت: احداث کنار گذرشمالی و ایجاد آنتن جنوبی کرج نقش حایز اهمیتی در گشایش گره کور ترافیک ورودی این استان خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، سیدحمیدطهائی با اعلام این خبر گفت: در جریان سفر دکتر نوبخت معاون محترم ریاست جمهور به استان البرز 200 میلیارد تومان جهت تکمیل ادامه آزادراه شهید همت اختصاص پیدا کرد و در حال حاضر پیمانکار از تزریق این بودجه در حال نهایی سازی این طرح است.

وی افزود:پیش تر قرار بود ادامه آزاد راه شهید همت به طرف استان، در ورودی شهر کرج خاتمه پیدا کند که با آسیب شناسی از وضعیت گره های ترافیکی پیشنهاد احداث کمربند شمالی به پیمانکار داده شد تا این مسیر به سمت شمال استان هدایت شود.

طهائی با بیان اینکه در حال حاضر پیمانکار در 2 قطعه طرح را پیش می برد، گفت: 9 کیلومتر از این پروژه با 2 تونل احداثی طی سه شیف کاری در حال تکمیل است و طبق قول پیمانکار قرار است بهار سال آینده به بهره برداری رسد.

استاندار البرز با اشاره به فرایند تهاتر در احداث کنارگذر شمالی استان برای امتداد پروژه شهید همت افزود: دولت 12 کیلومتر از اراضی را در اختیار شهرداری قرار داده است تا با شیوه درآمد هزینه این مسیر را تکمیل نمایند.

نماینده عالی دولت در استان همچنین پروژه آزاد راه جنوبی استان را نیز تسهیل گر ترافیک جنوبی کلانشهر کرج عنوان کرد و با اعلام آغاز عملیات احداث کمربندجنوبی استان گفت: از ادامه پروژه شهید همت، آنتن 4/5 کیلومتری به طرف فردیس احداث خواهد شد که تا انبار نفت امتداد پیدا خواهد کرد و بنوعی کمربند جنوبی کرج است تا بخش عمده ای از ترافیک ورودی کرج را تسهیل بخشد.

طهائی افزود: به موازات آن،کمربند جنوبی تهران نیز از جنوب گرمسار،ماهدشت و نظرآباد به آبیک و آزاد راه  قزوین وصل خواهد شد که این کمربندملی نیز خود اثر بخش بر وضعیت ترافیکی این استان خواهد بود.

استاندار البرز تکمیل راه طالقان و انجام عملیات اجرایی احداث تونل این مسیر را نیز از جمله پروژه های حوزه راه برشمرد که در سفر رئیس جمهوری به این استان ردیف اعتباری دریافت کرده است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

منشور اخلاقی بخشداری مرکزی شهرستان طالقان به شرح ذیل می باشد.

وظائف و اختيارات ذيل شرح کامل و جامعي از وظائف و ماموريت هاي بخشدار نيست بلکه به تناسب ظرفيت ها و پناسيل هاي خاص مناطق و شرايط سياسي و اجتماعي و اقليمي و اقتصادي قابل تعديل مي باشد لذا بخشي از ماموريتهاي ذيل به تناسب شرايط خاص بخش مرکزي کاشان بيان مي شود

برای دانلود اساسنامه ها، قوانین، آیین نامه ها و طرح های دهیاری ها وارد این بخش شوید.