یکشنبه, 28 مرداد 1397
شناسه خبر:613

تقویم سفرهای استاندار البرز در ایام الله دهه فجر

  • انداز قلم

بمناسبت گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استاندار البرز با سفر به هر شهرستان، ضمن گلباران گلزار شهدای گرانقدر، افتتاح و بازدید از پروژه ها، دیدارهای مردمی و نشست خبری ترتیب خواهند داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، سیدحمیدطهائی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تبریک یوم الله دهه فجر و آغاز طلیعه سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، به تشریح برنامه های این دهه در استان البرز پرداخت و گفت: بمناسبت این ایام دهه فجر با سفر به هر شهرستان دستاوردها و خدمات خدمتگزاران دولت و نظام جمهوری اسلامی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

طهائی با اعلام اینکه سفر کاروان تدبیر و امید به شهرستانهای استان از روز پنجشنبه 14 بهمن ماه آغاز خواهد شد؛ افزود: جریان هر سفر با گلباران مزار شهدای انقلاب اسلامی آغاز می شود. در کنار آن ضمن افتتاح و بازدید از پروژه های عمرانی و اقتصادی، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران را در برنامه های این دهه خواهیم داشت.

استاندار البرز با اشاره به پیگیری درخواست ها و مطالبات مردمی در ایام دهه فجر گفت: کاروان تدبیر و امید هر روز با حضور در یک شهرستان دیدار مردمی با جمعی از اهالی و شهروندان در نقطه از خاک این استان دارد.

پایان بخش سفرهای کاروان تدبیر و امید، هر روز برگزاری یک نشست خبری و تشریح دستاوردها و برنامه های یکروزه این کاروان خواهد بود.

برنامه های سفر کاروان تدبیر و امید در ایام الله دهه فجر به شهرستانهای استان البرز:
پنجشنبه 95/11/14 بازدید از شهرستان اشتهارد
شنبه 95/11/16  بازدید از شهرستان ساوجبلاغ
یکشنبه 95/11/17 بازدید از شهرستان نظرآباد
سه شنبه 95/11/19 بازدید از شهرستان فردیس
چهارشنبه 95/11/20  بازدید از شهرستان کرج
پنجشنبه 95/11/21 بازدید از شهرستان طالقان

ارسال نظر به عنوان مهمان

شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

منشور اخلاقی بخشداری مرکزی شهرستان طالقان به شرح ذیل می باشد.

وظائف و اختيارات ذيل شرح کامل و جامعي از وظائف و ماموريت هاي بخشدار نيست بلکه به تناسب ظرفيت ها و پناسيل هاي خاص مناطق و شرايط سياسي و اجتماعي و اقليمي و اقتصادي قابل تعديل مي باشد لذا بخشي از ماموريتهاي ذيل به تناسب شرايط خاص بخش مرکزي کاشان بيان مي شود

برای دانلود اساسنامه ها، قوانین، آیین نامه ها و طرح های دهیاری ها وارد این بخش شوید.