یکشنبه, 28 مرداد 1397
شناسه خبر:636

نظارت بر فعالیت‌های تبلیغی انتخابات در فضای مجازی

  • انداز قلم

کمیته نظارت بر فعالیت‌های تبلیغی انتخابات در فضای مجازی تشکیل می‌شود .

اخبار انتخابات

روابط عمومی بخشداری مرکزی طالقان به نقل از سخنگوی وزارت کشور گزارشی از جلسه  چهارشنبه ۲۰ بهمن ماه ۱۳۹۵ ستاد انتخابات کشور را که با حضور اعضا و روسای کمیسیون‌های تخصصی تشکیل شد،‌ ارائه کرد.

به گزارش ایسنا، سید سلمان سامانی پس از پایان جلسه امروز ستاد انتخابات کشور گفت: در ابتدای این جلسه، گزارشی از فضای سیاسی کشور و فعالیت‌ جریان ها و گروه های مختلف به اعضای ستاد ارائه شد و در ادامه رئیس کمیته امنیت انتخابات آخرین تدابیر اتخاذ شده در خصوص ارتقاء امنیت و حفظ آرامش و همچنین هماهنگی های ایجاد شده بین دستگاه‌ها در این عرصه را به اعضای ستاد اعلام کرد.
قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس و هماهنگی استان ها با اشاره به اینکه تاکنون ۷۰ جلسه ستاد انتخابات در استان های سراسر کشور با ۳۶۴ مصوبه تشکیل شده است،‌ ارائه گزارش از اقدامات ستاد انتخابات استان ها و اتخاذ تصمیم های لازم برای ایجاد وحدت رویه در اقدامات استان‌ها را از دیگر موارد دستور کار و مصوبات ستاد انتخابات کشور برشمرد.
سخنگوی وزارت کشور با اشاره به ارائه گزارشی از دوره‌های آموزشی فرمانداران و بخشداران در طی سه ماه گذشته در جلسه امروز ستاد انتخابات کشور و با یادآوری ضرورت تسلط کامل مجریان به قانون برای برگزاری انتخابات قانونمند گفت: در جلسه امروز ستاد انتخابات کشور،‌ مقرر شد در ۲۴ بهمن ماه امسال،‌ آزمون جامعی از قوانین و مقررات انتخابات و موارد مرتبط، جهت احراز تسلط مجریان بر موازین قانونی در استانداریهای سراسر کشور برگزار شود.
سامانی همچنین با اشاره به موضوع نظارت بر فعالیت‌های تبلیغی انتخابات در فضای مجازی، گفت: بر اساس مقررات موجود در این عرصه و با تصمیم امروز ستاد انتخابات کشور،‌ مقرر شد در اجرای مصوبات شورای عالی فضای مجازی،‌ کمیته نظارت بر فضای مجازی با حضور نمایندگان تام‌الاختیار دستگاه‌های ذیربط در ستاد انتخابات کشور تشکیل شود.
سخنگوی وزارت کشور با اشاره به بررسی لایحه نظام جامع انتخابات به صورت فوق‌العاده در دستور کار کمیسیون سیاسی دولت،‌ گفت:‌ تا ماده 129 این لایحه در کمیسیون مصوب شده است و بررسی آن ادامه دارد.
سامانی در پایان در رابطه با تمام الکترونیک شدن فرآیندهای انتخابات گفت: بر اساس گزارش ارائه شده در جلسه امروز ستاد، ‌کلیه تاییدیه های فنی لازم، توسط وزارت کشور اخذ و به مراجع ذیصلاح ارائه شده است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها

گیشه روزنامه

منشور اخلاقی بخشداری مرکزی شهرستان طالقان به شرح ذیل می باشد.

وظائف و اختيارات ذيل شرح کامل و جامعي از وظائف و ماموريت هاي بخشدار نيست بلکه به تناسب ظرفيت ها و پناسيل هاي خاص مناطق و شرايط سياسي و اجتماعي و اقليمي و اقتصادي قابل تعديل مي باشد لذا بخشي از ماموريتهاي ذيل به تناسب شرايط خاص بخش مرکزي کاشان بيان مي شود

برای دانلود اساسنامه ها، قوانین، آیین نامه ها و طرح های دهیاری ها وارد این بخش شوید.