یکشنبه, 28 مرداد 1397
شناسه خبر:643

برگزاری چهارمین جلسه ستاد انتخابات کشور

  • انداز قلم

برگزاری چهارمین جلسه ستاد انتخابات کشور با حضور دکتر رحمانی فضلی/ تاکید وزیر کشور بر اصل مهم بی طرفی در انتخابات چهارمین جلسه ستاد انتخابات کشور با حضور دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور و اعضای این ستاد در وزارت کشور تشکیل شد.


به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی طالقان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ شجاعی کیاسری رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل و رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور در این باره گفت: در چهارمین جلسه ستاد انتخابات کشور دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور بار دیگر بر رعایت اصل بی طرفی در انتخابات و اجرای قانونی آن برای فراهم ساختن زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات 29 اردیبهشت 96 تاکید کرد و سلامت برگزاری انتخابات را بسیار مهم خواند.
شجاعی کیاسری درباره مصوبات چهارمین جلسه ستاد انتخابات کشور گفت: در این جلسه مقرر شد، قانون مربوط به عدم سوء پیشینه نامزدها از طریق یک طرح دو فوریتی در مجلس شورای اسلامی اصلاح شود و پیگیری لازم درخصوص مواد 63 تا 77 و ماده 24 قانون انتخابات ریاست جمهوری مربوط به تبلیغات و آموزش از طریق صدا و سیما و سایر دستگاهها صورت گیرد.
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور درباره دیگر مصوبه این جلسه گفت: مقرر شد از امکانات دستگاههای اجرایی و شهرداریها به هیچ عنوان له یا علیه نامزدها استفاده نشود و ستاد انتخابات کشور این موضوع را پیگیری کند.
شجاعی کیاسری توجه به نقش فضای مجازی در انتخابات را از دیگر موضوعات مورد بحث در چهارمین جلسه ستاد انتخابات کشور عنوان کرد و افزود: مقرر شد با هماهنگی دستگاههای مسئول تدابیر لازم در این خصوص اندیشیده شود.
وی گفت: اعضای ستاد انتخابات کشور بر ایجاد شرایط مطلوب برای حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو و خودداری از موارد شائبه برانگیز در این مسیر تاکید کردند و لزوم تداوم تعامل و هماهنگی خوب شورای نگهبان در بعد نظارت بر انتخابات با وزارت کشور به عنوان مجری برگزاری انتخابات را یادآور شدند.
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور گفت: ادامه تعامل مثبت هیاتهای نظارت با هیات های اجرایی به افزایش مشارکت مردم و حضور با شکوه آنها در پای صندوقهای اخذ راًی خواهد انجامید.
اخبار انتخابات

ارسال نظر به عنوان مهمان

شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها

گیشه روزنامه

منشور اخلاقی بخشداری مرکزی شهرستان طالقان به شرح ذیل می باشد.

وظائف و اختيارات ذيل شرح کامل و جامعي از وظائف و ماموريت هاي بخشدار نيست بلکه به تناسب ظرفيت ها و پناسيل هاي خاص مناطق و شرايط سياسي و اجتماعي و اقليمي و اقتصادي قابل تعديل مي باشد لذا بخشي از ماموريتهاي ذيل به تناسب شرايط خاص بخش مرکزي کاشان بيان مي شود

برای دانلود اساسنامه ها، قوانین، آیین نامه ها و طرح های دهیاری ها وارد این بخش شوید.