یکشنبه, 28 مرداد 1397

آخرین عناوین فرهنگی

 

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی طالقان به نقل از استانداری البرز :در راستای اجرای بند 'ت' ماده 'یک' تصویب نامه شماره 27862/ت31281/هـ مورخ 8/5/84 هیات وزیران (موضوع آئین نامه اجرایی تاسیس و فعالیت سازمانهای مردم نهاد) ، پنجمین دوره انتخابات تعیین نماینده سازمانهای مردم نهاد در هیات های نظارت طی روز دوشنبه تاریخ 16/5/96 در محل استانداری البرز راس ساعت 10:00 برگزار خواهد شد . بدینوسیله از نمایندگان سازمانهای مردم نهاد دارای پروانه فعالیت از استانداری، دعوت بعمل می آید بمنظور ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه انتخابات ، به دبیر خانه هیات نظارت استان ( دفتر اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی) مراجعه و به شرح ذیل اقدام نمایند . الف : سازمانهایی که متقاضی نامزدی انتخابات جهت تصدی سمت 'نماینده سازمانهای مردم نهاد در هیات نظارت' هستند ، می بایست در خصوص معرفی و ثبت نام نماینده از تاریخ 16/3/96 لغایت 25/3/96 اقدام نمایند . ب : سازمانهایی که صرفا متقاضی شرکت در جلسه انتخابات بمنظور رای دادن هستند ، می توانند از تاریخ 16/3/96 لغایت 10/5/96در خصوص معرفی و ثبت نام نماینده اقدام کنند . *مدارک مورد نیاز جهت صدور کارت ورود به جلسه رای دهندگان و نامزدهای انتخابات بشرح ذیل است :

 1. تصویر پروانه فعالیت صادره از استانداری

 2.تصویر آخرین آگهی روزنامه رسمی کشور مبنی بر ثبت تغییرات هیات مدیره سازمان مردم نهاد .

 3.اصل صورتجلسه هیات مدیره سازمان مردم نهاد مبنی بر معرفی نماینده تام الاختیار ( صرفاً اعضای هیأت مدیره یا بازرسین) جهت شرکت در انتخابات (ممهوربه مهرسازمان مردم نهاد).

 4.یک قطعه عکس 4×3برای نماینده

 5.تصویر صفحه اول شناسنامه ،تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت و تکمیل فرم ثبت نام برای نامزدهای انتخابات. * حداقل سن برای نامزدهای انتخابات 25 سال می باشد. *لازم به ذکر است هر سازمان مردم نهاد صرفا می تواند در خصوص معرفی یک نماینده اقدام نماید و حضور نماینده جهت ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه الزامی است . *محل ثبت نام :دبیر خانه هیات های نظارت بر سازمانهای مردم نهاد مستقر در استانداری ( دفتر امور اجتماعی و فرهنگی)

 

 

 

خرداد، ماه اشک و زخم است


اشکی که همیشه بر گونه هایمان جاری است و زخمی که هرگز التیام نخواهد یافت. خرداد، ماه ماتم و غم است.

ماتم درعزای والامردی که در سایه مردانگی و تدبیرش هویت پنهان خویش را باز یافتیم. خرداد، ماه اندوه است. اندوه فراق مرزبان حماسه و ایثار. مردی که ستایش تمام عصرها و نسل ها را در پیشگاه خویش برانگیخته است. خرداد، ماه اشک و آه است. در وداع مردی که با آمدنش شب های تاریک و بی ترانه ما را به صبح دل انگیز و سپید رهایی مبدّل ساخت. آری او، مرد تنهای صحنه های آتش و خون، پاکمردی از بیشه عدالت و ایمان، و آزاد مردی بی مانند در جهان معاصر بود که آزاد مردان عالم از شمیم نفس های گرمش، به زندگی سلام گفتند.

رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) بر عموم مردم ایران تسلیت باد.

 

عبدالوهاب امیری

بخشدار مرکزی طالقان

 

امــــامـا حـــــرمت ایـــــــــــران تو بـودی               تــمام روح ایـن ســــــامـان تو بودی

ز چشمم سیل اشک سرخ جاری است                            دلـم سـرشار از ابر بــــــهاری است

ای خـــمینــی ای مــــسیحــای زمـــان                    ای تـــسلای دل و آرام جــــــــــــان

یــاد تو مـــا را چـراغ روشـــــــــن است                     عشق تو همواره در جان و تن است

 

 

شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) تسليت باد.

بخشدار مرکزی طالقان در پیامی ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفت.

همزمان با سالروز ورود امام خمینی(ره) به کشور زنگ انقلاب در مدارس شهرستان طالقان طنین انداز شد.

به حول و قوه الهی توانستیم، پایگاه اطلاع رسانی بخشداری مرکزی طالقان را راه اندازی کنیم.

آخرین اخبار بخش ها

گیشه روزنامه

منشور اخلاقی بخشداری مرکزی شهرستان طالقان به شرح ذیل می باشد.

وظائف و اختيارات ذيل شرح کامل و جامعي از وظائف و ماموريت هاي بخشدار نيست بلکه به تناسب ظرفيت ها و پناسيل هاي خاص مناطق و شرايط سياسي و اجتماعي و اقليمي و اقتصادي قابل تعديل مي باشد لذا بخشي از ماموريتهاي ذيل به تناسب شرايط خاص بخش مرکزي کاشان بيان مي شود

برای دانلود اساسنامه ها، قوانین، آیین نامه ها و طرح های دهیاری ها وارد این بخش شوید.