یکشنبه, 28 مرداد 1397
شناسه خبر:619

دعوت بخشدار مرکزی طالقان برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن

  • انداز قلم

دعوت بخشدار مرکزی طالقان از اهالی همیشه در صحنه و ولایتمدار طالقان برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن و اقامه نماز سیاسی . عبادی جمعه 

اجتماعی

دهه فجر انقلاب اسلامی یاد‌آور روزهای به‌یادماندنی از رشادت‌های مردم مسلمان ایران است. انقلابی که با مجاهدت و شهامت مردم مؤمن، علمای مجاهد و روحانیت انقلابی به ثمر نشست و امروز؛ عزت، اقتدار و عظمت کشور ثمره خون شهدای عزیز ایران اسلامی است.

انقلابی که براساس محاسبات عادی و مادی محال اندیشیده می‌شد بر مبنای دین و ایمان مردم، به‌دست مردم، با رهبری یک مرجع تقلید و روحانی شاخص، به پیروزی رسید تا همه بدانند اسلام سیاسی و اسلام انقلابی راه عبور از تمام بحران‌هاست. امام خمینی(ره) پرچم‌دار نهضت اسلامی، دین را به صحنه آورد و صبر و بصیرت مردم را برانگیخت تا مردمی‌ترین انقلاب را در جهان به پیروزی برساند و این آغاز نقطه تقابل کفر جهانی با امت اسلامی و تزلزل کاخ ستم استکبار شد.

اکنون در آستانه سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مردم مؤمن ما قدردان نعمت عظیم حاکمیت اسلام و رهبری انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای «مدظله‌العالی» هستند و با پشتیبانی از ولایت‌فقیه و تقویت نیروی ایمان و باور مذهبی خود مانع بزرگی را در برابر خط انحراف و نفوذ فراهم می‌کنند.

دشمن در تلاش است تا حمایت گسترده مردمی از نظام اسلامی و ولایت‌فقیه را خدشه‌دار کند. تهاجم گسترده فرهنگی و تحریم‌های ظالمانه باهدف ایجاد یأس و بدبینی در مردم طراحی‌شده است تا مردم را دچار خستگی و کوتاه آمدن بکند. اما زهی خیال باطل، ملتی که شهادت، شهامت و ولایت دارد، اسارت ندارد.

فریاد جاهلانه استکبار جهانی علیه ملت رشید ایران و عصبانیت آن‌ها از پیشرفت‌های علمی در زمینه‌ی موشکی، فضایی و هسته‌ای نشان از ضعف و ناتوانی آمریکا دارد. گزینه‌های روی میز آمریکا در برابر سد‌ محکم اقتدار مردمی ایران نابود شدنی و توخالی است و شعاع انوار انقلاب اسلامی امروز در یمن، عراق، بحرین و سوریه نورافشانی می‌کند.

اظهارات تهدیدآمیز مقامات آمریکایی و همچنین سخنان سخیفانه ترامپ بار دیگر دست چدنی آمریکا، این دشمن جنایتکار بشریت را نشان داد. پاسخ قاطع و کوبنده مردم و مسئولان به این یاوه‌گویی‌ها و اقدامات عملی در مواجهه با دشمنی‌های استکبار بار دیگر رسوایی و شکست را نصیب دشمنان نظام اسلامی خواهد کرد.

وعده دیدار ما فردا ۲۲ بهمن ساعت ۱۰ صبح میدان جلال آل احمد شهرک طالقان

همگام و همراه با کلیه اقشار ایران

ارسال نظر به عنوان مهمان

شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها

گیشه روزنامه

منشور اخلاقی بخشداری مرکزی شهرستان طالقان به شرح ذیل می باشد.

وظائف و اختيارات ذيل شرح کامل و جامعي از وظائف و ماموريت هاي بخشدار نيست بلکه به تناسب ظرفيت ها و پناسيل هاي خاص مناطق و شرايط سياسي و اجتماعي و اقليمي و اقتصادي قابل تعديل مي باشد لذا بخشي از ماموريتهاي ذيل به تناسب شرايط خاص بخش مرکزي کاشان بيان مي شود

برای دانلود اساسنامه ها، قوانین، آیین نامه ها و طرح های دهیاری ها وارد این بخش شوید.