یکشنبه, 28 مرداد 1397
شناسه خبر:656

مراسم تودیع و معارفه روسای جدید و قدیم بنیاد شهید و امور ایثارگران ساوجبلاغ

  • انداز قلم

 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در مراسم تودیع و معارفه رئیس بنیاد ساوجبلاغ خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران را نیازمند تلاش و برنامه‌ریزی هدفمند دانست و تصریح کرد: خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران خدمت به بهترین خلق خداست.


به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی طالقان :/ مراسم تودیع و معارفه روسای جدید و قدیم بنیاد شهید و امور ایثارگران ساوجبلاغ دوشنبه 16 اسفندماه با حضور مهندس طاهرنژاد مدیرکل و جمعی از خادمان شهدا در ساوجبلاغ برگزار شد.

ابراهیم طاهرنژاد در این مراسم با تشکر از زحمات بی‌شائبه‌ی جانباز و یادگار دفاع مقدس خلیل رجبی رئیس اسبق بنیاد ساوجبلاغ در دوران خدمت خالصانه خود به خانواده‌های شهدا و ایثارگران، خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران را نیازمند تلاش و برنامه‌ریزی هدفمند دانست و بیان داشت: خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران بسیار ارزشمند است چراکه خدمت به بهترین خلق خداست .

وی در ادامه افزود: تلاش و برنامه‌ریزی هدفمند برای خدمت به جامعه‌ی هدف نیازمند فرهنگ جهادی و همکاری مسئولین و دستگاه‌های اجرایی است که باید بتوانیم با تعامل خوب و تاثیرگزار با دستگاه‌ها مشکلات ایثارگران را مرتفع و فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه بسط و گسترش دهیم .

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان با آرزوی موفقیت برای نگهبان رئیس جدید ساوجبلاغ، رضایت جامعه‌ی هدف را مورد تأکید قرارداد و اظهار داشت: هدف اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران باید ارائه‌ی خدمت خالصانه و مسرت خانواده‌های شهدا و ایثارگران باشد و خادمین شهدا باید تمامی همت خود را به کار بسته تا با حسن اخلاق و ارائه‌ی خدمات مطلوب رضایت جامعه‌ی هدف را به دست آوریم .

در ادامه‌ی مراسم  مهندس طاهرنژاد با اهداء لوح تقدیر از زحمات رجبی تجلیل و تقدیر به عمل آورد و برای ابراهیم نگهبان آرزوی موفقیت و خدمت خالصانه به خانواده‌های شهدا و ایثارگران را خواستار شد .

شایان‌ذکر است نگهبان سابق بر این ریاست اداره‌ی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان طالقان را عهده‌دار بوده است .

اجتماعی

ارسال نظر به عنوان مهمان

شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها

گیشه روزنامه

منشور اخلاقی بخشداری مرکزی شهرستان طالقان به شرح ذیل می باشد.

وظائف و اختيارات ذيل شرح کامل و جامعي از وظائف و ماموريت هاي بخشدار نيست بلکه به تناسب ظرفيت ها و پناسيل هاي خاص مناطق و شرايط سياسي و اجتماعي و اقليمي و اقتصادي قابل تعديل مي باشد لذا بخشي از ماموريتهاي ذيل به تناسب شرايط خاص بخش مرکزي کاشان بيان مي شود

برای دانلود اساسنامه ها، قوانین، آیین نامه ها و طرح های دهیاری ها وارد این بخش شوید.