چهارشنبه, 24 مرداد 1397
شناسه خبر:604

توضیحات اداره راهداری طالقان در مورد بارش برف در محور روستای سنگبن

  • انداز قلم

روابط عمومی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان طالقان اعلام کرد: حفظ و نگهداری و بازگشایی برخی از راه های روستایی شهرستان از جمله روستای سنگبن جزو وظایف آب منطقه ای می باشد.

روستای سنگبن

توضیحات روابط عمومی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان طالقان در خصوص انتشار فیلم ارسالی از مخاطبان از در مورد بارش برف در محور روستای سنگبن به شرح ذیل می باشد:

اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان طالقان با در اختیار داشتن 310 کیلومتر راه اصلی و روستایی و با امکانات موجود از لحظه اولیه بارش برف با اولویت بازگشایی راه های اصلی، اقدام به برف روبی و نمک پاشی محورهای تحت اختیار نموده است و به لطف خدا و با همت راهداران این تلاش ها منجر به فراهم شدن امکان تردد ایمن در را ههای شهرستان شده است.

ولی با توجه به اینکه برخی از راه های روستایی شهرستان از جمله روستای سنگبن در اختیار آب منطقه ای است و هنوز تحویل این اداره نشده است، حفظ و نگهداری و بازگشایی محور مذکور نیز جز وظایف آب منطقه ای می باشد.

از آنجایی که رفاه همشهریان یکی از اولویت های اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان است در صورت وجود امکانات با تمام توان برای ایمن سازی و بازگشایی محورها اقدام می شود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

شرایط و قوانین.